Informacje
Numer katalogowy: LKD9D7100210000
Producent/marka: LEONI
Kod EAN: -
Jednostka miary: sztuka
Dostępność towaru widoczna jest tylko
dla zalogowanych użytkowników

Zakupu mogą dokonywać tylko zalogowani użytkownicy
Masz konto i chcesz się zalogować kliknij tutaj
Nie masz jeszcze konta? aby je założyć kliknij tutaj

Informacje dodatkowe drukuj stronę

Opis produktu

WŁAŚCIWOŚCI
  • montaż przyłączeniowy dolny
  • uchwyt dla 4 włókien
  • 2 SC Duplex lub LC Quad
  • wejście kablowe dla 3–10 mm (śr. kabl.)

CHARAKTERYSTYKA OPTYCZNA
Insertion loss (nominalnie):
G50/125 OM3 0.2 dB
E9..10/125 OS2 0.2 dB
Return loss (nominalnie):
G50/125 OM3 > 40 dB
E9..10/125 OS2 > 50 dB (PC)
> 70 dB (APC)


WYMIARY
Wysokość:120mm
Szerokość:80mm
Głębokość:25mm